Diameter 269mm, Audi A8 quattro (D2/4D), 4.2 1994-1998, EBC Gegroefde sport remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GD545 |
| Product omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (D2) |
| Bouwjaar | : 06/1994-10/2002 |
| Past op model | : A8 quattro (D2/4D) |
| Past op jaar | : 1994-1998 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 269mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 46mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 20/18mm |
| Prijs per set incl BTW | : 227,05 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





