Diameter 330mm, Audi A8 quattro (D4/4H), 3.0 Supercharged 310 PK 2012-, EBC Gegroefde sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GD1846 |
| Product omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4H) |
| Bouwjaar | : 11/2009- |
| Past op model | : A8 quattro (D4/4H) |
| Past op jaar | : 2012- |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Supercharged |
| Vermogen | : 310 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 330mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 36mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 232,39 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





