Diameter 302mm, Audi A6 allroad quattro, 2.7 TDI 2006-2012, EBC Gegroefde sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GD1519 |
| Product omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 allroad quattro |
| Past op jaar | : 2006-2012 |
| Motor/uitvoering | : 2.7 TDI |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 302mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 42mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 12/10mm |
| Prijs per set incl BTW | : 201,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





