Diameter 269mm, Audi A6 quattro Avant (C5/4B), 4.2 300 PK 1999-2004, EBC Gegroefde sport remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GD1417 |
| Product omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 quattro Avant (C5/4B) |
| Past op jaar | : 1999-2004 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Vermogen | : 300 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 269mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 54mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 183,98 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





