Diameter 262mm, Honda Civic (4th Gen), 1.6 (EE) 1990-1991, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met Akebono remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD850 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic IV (EC/ED/EE) |
| Bouwjaar | : 01/1988-10/1991 |
| Past op model | : Civic (4th Gen) |
| Past op jaar | : 1990-1991 |
| Motor/uitvoering | : 1.6 (EE) |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Akebono remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 262mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 45mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 21/19mm |
| Prijs per set incl BTW | : 228,63 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





