Diameter 262mm, Honda CR-Z, 1.5 hybrid 2010-, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD7126 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Honda |
| Model | : CR-Z (ZF1) |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : CR-Z |
| Past op jaar | : 2010- |
| Motor/uitvoering | : 1.5 hybrid |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 262mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 47mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 21/19mm |
| Prijs per set incl BTW | : 182,98 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





