Diameter 286mm, BMW Z3, 1.9 140 PK 1997-2003, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD552 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Past op model | : Z3 |
| Past op jaar | : 1997-2003 |
| Motor/uitvoering | : 1.9 |
| Vermogen | : 140 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 286mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 52mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 12/11mm |
| Prijs per set incl BTW | : 172,24 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





