Diameter 321mm, Audi S/RS S4, 2.7 Twin Turbo 265 PK 1997-1999, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD1150 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S4 (B5) |
| Bouwjaar | : 09/1997-09/2001 |
| Past op model | : S4 |
| Past op jaar | : 1997-1999 |
| Motor/uitvoering | : 2.7 Twin Turbo |
| Vermogen | : 265 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 321mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 46mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 399,19 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





