Diameter 340mm, Audi S/RS S3, 2.0 Turbo 310 PK 2016-, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD1877 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8V) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : S3 |
| Past op jaar | : 2016- |
| Motor/uitvoering | : 2.0 Turbo |
| Vermogen | : 310 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 340mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 50mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 289,67 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





