Diameter 312mm, Audi S/RS S3, 1.8 Turbo 210 PK 1999-2003, EBC BSD high carbon steel remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : BSD930 |
| Omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven vooras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8L) |
| Bouwjaar | : 03/1999-04/2003 |
| Past op model | : S3 |
| Past op jaar | : 1999-2003 |
| Motor/uitvoering | : 1.8 Turbo |
| Vermogen | : 210 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 312mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 35mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 249,18 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





