Diameter 300mm, Ford Mustang (5th Generation), 5.4 Supercharged (GT500) (Shelby) 2006-2012, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD7254 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mustang Shelby GT 500 (S197) |
| Past op model | : Mustang (5th Generation) |
| Past op jaar | : 2006-2012 |
| Motor/uitvoering | : 5.4 Supercharged (GT500) (Shelby) |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 300mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 35mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 19/17mm |
| Prijs per set incl BTW | : 188,97 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





