Diameter 245mm, Audi A4 quattro (B5), 2.6 1999-2000, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD909 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B5) |
| VAG/BIM | : Audi A4 |
| Past op model | : A4 quattro (B5) |
| Past op jaar | : 1999-2000 |
| Motor/uitvoering | : 2.6 |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 245mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 48mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 10/8mm |
| Prijs per set incl BTW | : 152,68 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |




