Diameter 256mm, Audi S/RS S6, 4.2 340 PK 1999-2003, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD1151 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S6 (C5) |
| VAG/BIM | : Audi S/RS |
| Past op model | : S6 |
| Past op jaar | : 1999-2003 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Vermogen | : 340 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 256mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 48mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 298,39 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





