IXUH22I, Denso Iridium Power, Citroen C4 (Grand) Picasso I (06-), 1.6 16V 103/110kW, Bouwjaar 07/2008-, Motorcode 5FT (EP6DT), 5FX (EP6DT), Use narrow 16mm Hex socket
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXUH22I |
| Prijs incl. BTW | : 18,11 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C4 Picasso (U ) |
| Bouwjaar | : 11/2006- |
| Past op model | : C4 (Grand) Picasso I (06-) |
| Motor | : 1.6 16V |
| kW | : 103/110kW |
| Motorcode | : Motorcode 5FT (EP6DT), 5FX (EP6DT) |
| Opmerking | : Use narrow 16mm Hex socket |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07/2008- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





