IK20, Denso Iridium Power, BMW Z4 (E85, E86) (03-), 2.0 i 110kW, Bouwjaar 03/2005-02/2009, Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 (E85, E86) (03-) |
| Motor | : 2.0 i |
| kW | : 110kW |
| Motorcode | : Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2005-02/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





