IK20, Denso Iridium Power, BMW X5 (E53) (00-06), 4.4 i 210/235kW, Bouwjaar 05/2000-09/2006, Motorcode M62 B44 (448S2), N62 B44 A, N62 B44
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : X5 (E53) |
| Bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Past op model | : X5 (E53) (00-06) |
| Motor | : 4.4 i |
| kW | : 210/235kW |
| Motorcode | : Motorcode M62 B44 (448S2), N62 B44 A, N62 B44 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2000-09/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





