IK16L, Denso Iridium Power, BMW 8 (E31) (90-99), 850 i,Ci 220kW, Bouwjaar 04/1990-10/1994, Motorcode M70 B50 (5012A)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16L |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 8 serie (E31) |
| Bouwjaar | : 04/1990- |
| Past op model | : 8 (E31) (90-99) |
| Motor | : 850 i,Ci |
| kW | : 220kW |
| Motorcode | : Motorcode M70 B50 (5012A) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1990-10/1994 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





