IK20, Denso Iridium Power, BMW 5 (E34) (87-97), 520 i 24V 110kW, Bouwjaar 09/1989-09/1995, Motorcode M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E34) |
| Bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Past op model | : 5 (E34) (87-97) |
| Motor | : 520 i 24V |
| kW | : 110kW |
| Motorcode | : Motorcode M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1989-09/1995 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





