IKH20, Denso Iridium Power, BMW 1 (E82, E88) (07-), 128 i 171kW, Bouwjaar 03/2008-12/2013, Motorcode N51 B30 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| Bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E82, E88) (07-) |
| Motor | : 128 i |
| kW | : 171kW |
| Motorcode | : Motorcode N51 B30 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2008-12/2013 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





