IK20, Denso Iridium Power, BMW 1 (E81, E87) (03-12), 116 i 85kW, Bouwjaar 11/2003-09/2012, Motorcode N45 B16 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| Bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E81, E87) (03-12) |
| Motor | : 116 i |
| kW | : 85kW |
| Motorcode | : Motorcode N45 B16 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2003-09/2012 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





