IK22, Denso Iridium Power, Audi CABRIOLET (8G7) (91-00), 2.0 16V 103kW, Bouwjaar 06/1995-07/1996, Motorcode ACE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK22 |
| Prijs incl. BTW | : 19,81 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Audi |
| Model | : Cabriolet (B4) |
| Bouwjaar | : 06/1991-08/2000 |
| Past op model | : CABRIOLET (8G7) (91-00) |
| Motor | : 2.0 16V |
| kW | : 103kW |
| Motorcode | : Motorcode ACE |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/1995-07/1996 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.85mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





