IW20, Denso Iridium Power, Audi 80 (89, 8A, B3) (86-91), 2.0 quattro 85kW, Bouwjaar 10/1990-08/1991, Motorcode AAD
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IW20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (89) |
| Bouwjaar | : 09/1986-08/1991 |
| Past op model | : 80 (89, 8A, B3) (86-91) |
| Motor | : 2.0 quattro |
| kW | : 85kW |
| Motorcode | : Motorcode AAD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1990-08/1991 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.85mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





