IK20, Denso Iridium Power, Alfa Romeo GTV (95-05), 3.0 V6 24V (916.C1) 162kW, Bouwjaar 10/1996-10/2000, Motorcode AR16102
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : GTV (916) |
| Bouwjaar | : 06/1995- |
| Past op model | : GTV (95-05) |
| Motor | : 3.0 V6 24V (916.C1) |
| kW | : 162kW |
| Motorcode | : Motorcode AR16102 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1996-10/2000 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





