GF150174, Triple-S Schroefset, Skoda Octavia Limo RS/ VRS/ 1.9TDi DSG/ 2.0TDi/ DSG veerpootdiameter 50/55 mm 1Z3 02/2004-06/2013, 1200KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Niet geschikt voor Stationwagen, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia II (1Z) |
| Bouwjaar | : 03/2004-10/2012 |
| Artikel nummer | : GF150174 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Octavia Limo RS/ VRS/ 1.9TDi DSG/ 2.0TDi/ DSG veerpootdiameter 50/55 mm |
| Past op type | : 1Z3 |
| Past op bouwjaar | : 02/2004-06/2013 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 20-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-75mm achteras |
| max vooraslast | : 1200KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1230KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA007VW |
| Prijs incl. BTW | : 309,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





