GF150268, Triple-S Schroefset, Seat Toledo 1.6i/ 1.8i/ 1.8 16V/ 2.0i/ 2.0i 16V/ 1.9D/ 1.9TDI 1L 05/1991-03/1999, 980KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Toledo I (1L) |
| Bouwjaar | : 01/1991-03/1999 |
| Artikel nummer | : GF150268 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Toledo 1.6i/ 1.8i/ 1.8 16V/ 2.0i/ 2.0i 16V/ 1.9D/ 1.9TDI |
| Past op type | : 1L |
| Past op bouwjaar | : 05/1991-03/1999 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 35-65mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 35-65mm achteras |
| max vooraslast | : 980KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 900KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA005VW |
| Prijs incl. BTW | : 279,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




