GF150305, Triple-S Schroefset, Seat Leon / ST 1.8 TSI/ 2.0 TSI/ 1.6TDI/ 2.0 TDI only multilink rear suspension "5F1/5F5/ 5F8" 09/2012-, 1080KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, niet geschikt voor vierwielaangedreven, hybride, verhoogde auto uitvoeringen, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon III (5F) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Artikel nummer | : GF150305 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Leon / ST 1.8 TSI/ 2.0 TSI/ 1.6TDI/ 2.0 TDI only multilink rear suspension |
| Past op type | : "5F1/5F5/ 5F8" |
| Past op bouwjaar | : 09/2012- |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 35-65mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-65mm achteras |
| max vooraslast | : 1080KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 960KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : niet geschikt voor vierwielaangedreven, hybride, verhoogde auto uitvoeringen |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : APM034VW |
| Prijs incl. BTW | : 399,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




