GF150319, Triple-S Schroefset, Seat Leon 4WD 1.8T/ 1.9TDi/ 2.8 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!) 1M 2001-2005, 1040KG max vooraslast, Niet geschikt voor Stationwagen, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Artikel nummer | : GF150319 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Leon 4WD 1.8T/ 1.9TDi/ 2.8 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!) |
| Past op type | : 1M |
| Past op bouwjaar | : 2001-2005 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 25-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 35-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1040KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1060KG max achteraslast |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : APM033VW |
| Prijs incl. BTW | : 385,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




