GF150269, Triple-S Schroefset, Seat Leon Cupra R 1.8 20V Turbo (excl. AWD) 1M 11/1999-06/2006, 1030KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Artikel nummer | : GF150269 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Leon Cupra R 1.8 20V Turbo (excl. AWD) |
| Past op type | : 1M |
| Past op bouwjaar | : 11/1999-06/2006 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 20-55mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-50mm achteras |
| max vooraslast | : 1030KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 845KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA004AU |
| Prijs incl. BTW | : 339,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




