GF150139, Triple-S Schroefset, Seat Ibiza III 1.0/ 1.0 16V/ 1.4/ 1.4 16V/ 1.6/ 1.8T 20V/ 1.9SDi/ 1.9TDi 6K1 08/1999-02/2002, 900KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza III (6K2) |
| Bouwjaar | : 08/1999-02/2002 |
| Artikel nummer | : GF150139 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Ibiza III 1.0/ 1.0 16V/ 1.4/ 1.4 16V/ 1.6/ 1.8T 20V/ 1.9SDi/ 1.9TDi |
| Past op type | : 6K1 |
| Past op bouwjaar | : 08/1999-02/2002 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-55mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-55mm achteras |
| max vooraslast | : 900KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 810KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA006VW |
| Prijs incl. BTW | : 320,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




