GF150104, Triple-S Schroefset, Seat "Ibiza II 1.0/ 1.0i/ 1.3i/ 1.4i/ 1.4i (16V)/ 1.6i/ 1.8i 16V/ 1.9 D/ 1.9 SDI/ 1.9 TD/ 1.9TDi (excl. CUPRA ""R"")" 6K 03/1993-08/1999, 900KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Artikel nummer | : GF150104 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : "Ibiza II 1.0/ 1.0i/ 1.3i/ 1.4i/ 1.4i (16V)/ 1.6i/ 1.8i 16V/ 1.9 D/ 1.9 SDI/ 1.9 TD/ 1.9TDi (excl. CUPRA ""R"")" |
| Past op type | : 6K |
| Past op bouwjaar | : 03/1993-08/1999 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-55mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-55mm achteras |
| max vooraslast | : 900KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 810KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA003VW |
| Prijs incl. BTW | : 320,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




