GF150118, Triple-S Schroefset, Seat Arosa 1.0/ 1.4/ 16V/ 1.4 TDi/ 1.7SDi 6H/6HS 05/1997-06/2004, 1000KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Arosa (6H) |
| Bouwjaar | : 05/1997-06/2004 |
| Artikel nummer | : GF150118 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Arosa 1.0/ 1.4/ 16V/ 1.4 TDi/ 1.7SDi |
| Past op type | : 6H/6HS |
| Past op bouwjaar | : 05/1997-06/2004 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-80mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1000KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 950KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA008BM |
| Prijs incl. BTW | : 309,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




