GF150168, Triple-S Schroefset, Seat Altea / XL FR/ 1.9TDi DSG/ 2.0TDi/ DSG (veerpootdiameter 50/55 mm) 5P1/ 5P5/ 5P8 03/2004-12/2015, 1200KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Altea (5P) |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Artikel nummer | : GF150168 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Altea / XL FR/ 1.9TDi DSG/ 2.0TDi/ DSG (veerpootdiameter 50/55 mm) |
| Past op type | : 5P1/ 5P5/ 5P8 |
| Past op bouwjaar | : 03/2004-12/2015 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 20-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-75mm achteras |
| max vooraslast | : 1200KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1230KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA007VW |
| Prijs incl. BTW | : 309,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




