GF150294, Triple-S Schroefset, Opel Zafira B 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.0T/ 2.0Di 16V/ 2.0DTi 16V (excl.IDS ) A-H/ Monocab, 1070KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Zafira B |
| Bouwjaar | : 07/2005- |
| Artikel nummer | : GF150294 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Zafira B 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.0T/ 2.0Di 16V/ 2.0DTi 16V (excl.IDS ) |
| Past op type | : A-H/ Monocab |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-50mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 35-65mm achteras |
| max vooraslast | : 1070KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 955KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA004OP |
| Prijs incl. BTW | : 295,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




