GF150198, Triple-S Schroefset, Opel Vectra C Limo 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.2 16V/ 1.9CDTi/ 2.0DTi/ 2.2DTi Z-C 04/2002-12/2010, 1230KG max vooraslast, Niet geschikt voor Stationwagen
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra C |
| Bouwjaar | : 03/2002- |
| Artikel nummer | : GF150198 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Vectra C Limo 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.2 16V/ 1.9CDTi/ 2.0DTi/ 2.2DTi |
| Past op type | : Z-C |
| Past op bouwjaar | : 04/2002-12/2010 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1230KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1180KG max achteraslast |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA007OP |
| Prijs incl. BTW | : 339,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




