GF150125, Triple-S Schroefset, Opel Vectra B Sedan / Hatchback 2.0DTi 16V/ 2.2DTi 16 V/ 2.2i/ 2.5 V6/ 2.6 V6 B 09/1995-04/2002, 1025KG max vooraslast, Niet geschikt voor Stationwagen
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra B |
| Bouwjaar | : 10/1995-02/2002 |
| Artikel nummer | : GF150125 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Vectra B Sedan / Hatchback 2.0DTi 16V/ 2.2DTi 16 V/ 2.2i/ 2.5 V6/ 2.6 V6 |
| Past op type | : B |
| Past op bouwjaar | : 09/1995-04/2002 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 35-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 35-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1025KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1025KG max achteraslast |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA003OP |
| Prijs incl. BTW | : 339,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




