GF150113, Triple-S Schroefset, Opel Tigra 1.4i / 1.4i 16V/ 1.6i 16V S93 07/1994-12/2000, 820KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Signum |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikel nummer | : GF150113 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Tigra 1.4i / 1.4i 16V/ 1.6i 16V |
| Past op type | : S93 |
| Past op bouwjaar | : 07/1994-12/2000 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 20-60mm achteras |
| max vooraslast | : 820KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 700KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA001OP |
| Prijs incl. BTW | : 279,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




