GF150238, Triple-S Schroefset, Opel Signum 1.8/ 1.9CDTI/ 2.0T/ 2.216V/ 2.2D/2.2 DTI/ 2.8V6T/ 3.0CDTI/ 3.2 Z-C/SW 05/2003-12/2008, 1230KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Insignia |
| Bouwjaar | : 07/2008- |
| Artikel nummer | : GF150238 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Signum 1.8/ 1.9CDTI/ 2.0T/ 2.216V/ 2.2D/2.2 DTI/ 2.8V6T/ 3.0CDTI/ 3.2 |
| Past op type | : Z-C/SW |
| Past op bouwjaar | : 05/2003-12/2008 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 20-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 20-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1230KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1180KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA007OP |
| Prijs incl. BTW | : 339,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




