GF150193, Triple-S Schroefset, Opel Corsa C 1.4i 16V/ 1.8i 16V/ 1.3CDTi/ 1.7DTi/ 1.7CDTi (Rear Bottom Bolt = M14) C 09/2000-12/2006, 900KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa C |
| Bouwjaar | : 09/2000-08/2006 |
| Artikel nummer | : GF150193 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Corsa C 1.4i 16V/ 1.8i 16V/ 1.3CDTi/ 1.7DTi/ 1.7CDTi (Rear Bottom Bolt = M14) |
| Past op type | : C |
| Past op bouwjaar | : 09/2000-12/2006 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-70mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 900KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 760KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA006OP |
| Prijs incl. BTW | : 309,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




