GF150109, Triple-S Schroefset, Opel Corsa B 1.0 12V/ 1.2i/ 1.2i 16V/ 1.4i/ 1.4 16V/ 1.6 Gsi/ 1.5D/ 1.5TD/ 1.7D B/S93 03/1993-12/2002, 820KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa B |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2000 |
| Artikel nummer | : GF150109 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Corsa B 1.0 12V/ 1.2i/ 1.2i 16V/ 1.4i/ 1.4 16V/ 1.6 Gsi/ 1.5D/ 1.5TD/ 1.7D |
| Past op type | : B/S93 |
| Past op bouwjaar | : 03/1993-12/2002 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 20-60mm achteras |
| max vooraslast | : 820KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 700KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA001OP |
| Prijs incl. BTW | : 279,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




