GF150289, Triple-S Schroefset, Opel Astra G Stationw. 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.0T/ 2.2 16V/ 2.0DTi 16V/ 2.2DTi 16V T98C 02/1998-07/2004, 1040KG max vooraslast, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Artikel nummer | : GF150289 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Astra G Stationw. 1.6 16V/ 1.8 16V/ 2.0T/ 2.2 16V/ 2.0DTi 16V/ 2.2DTi 16V |
| Past op type | : T98C |
| Past op bouwjaar | : 02/1998-07/2004 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1040KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 960KG max achteraslast |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA002OP |
| Prijs incl. BTW | : 295,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




