Product specificaties:
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W203) |
| Bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Artikel nummer | : GF150283 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : T-Model C180/ C200/ CDI/ CGI/ C220/ CDI/ C230/ C240/ C270 CDI/ C280/ C320/ C350 |
| Past op type | : W203K |
| Past op bouwjaar | : 03/2001 - 08/2007 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 35-65mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 15-35mm achteras |
| max vooraslast | : 1115KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1220KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : De O.E. rubberen veerschotels zijn in verschillende diktes leverbaar, wat de verlaging met 15 mm kan beinvloeden |
| Opmerking 3 | : Niet geschikt voor uitvoeringen met “4-Matic” of extra lange wielbasis. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA004BM |
| Prijs incl. BTW | : 420,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




