GF150219, Triple-S Schroefset, Mazda 2 1.25/ 1.4/ 1.6/ 1.4 CD DY/B2W 02/2003-10/2007, 900KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 2 (DY) |
| Bouwjaar | : 04/2003-06/2007 |
| Artikel nummer | : GF150219 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : 2 1.25/ 1.4/ 1.6/ 1.4 CD |
| Past op type | : DY/B2W |
| Past op bouwjaar | : 02/2003-10/2007 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-70mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 900KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 815KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA003FR-1 |
| Prijs incl. BTW | : 339,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




