GF150179, Triple-S Schroefset, Fiat Grande Punto 1.2/ 1.4(16V)/ 1.4T-Jet/ 1.3D/ 1.9D 199 10/2005-12/2009, 1000KG max vooraslast, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Artikel nummer | : GF150179 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Grande Punto 1.2/ 1.4(16V)/ 1.4T-Jet/ 1.3D/ 1.9D |
| Past op type | : 199 |
| Past op bouwjaar | : 10/2005-12/2009 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 35-70mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-65mm achteras |
| max vooraslast | : 1000KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 950KG max achteraslast |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA005OP |
| Prijs incl. BTW | : 320,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




