GF150214, Triple-S Schroefset, BMW 5-serie Sedan 525i/ 530i/ 540i/ 524TD/TDS (Shock absorbers M14/D16mm) E34 01/1988-09/1995, 1060KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Niet geschikt voor Stationwagen, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E34) |
| Bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Artikel nummer | : GF150214 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : 5-serie Sedan 525i/ 530i/ 540i/ 524TD/TDS (Shock absorbers M14/D16mm) |
| Past op type | : E34 |
| Past op bouwjaar | : 01/1988-09/1995 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-55mm achteras |
| max vooraslast | : 1060KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1260KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA008BM |
| Prijs incl. BTW | : 365,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




