GF150212, Triple-S Schroefset, BMW 5-serie Sedan 518i/ 520i (Shock absorbers M14/D14mm) E34 08/1989-09/1995, 1060KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Niet geschikt voor Stationwagen
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E34) |
| Bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Artikel nummer | : GF150212 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : 5-serie Sedan 518i/ 520i (Shock absorbers M14/D14mm) |
| Past op type | : E34 |
| Past op bouwjaar | : 08/1989-09/1995 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-55mm achteras |
| max vooraslast | : 1060KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1260KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA008BM |
| Prijs incl. BTW | : 365,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




