GF80-114, AP schroefset, VW Golf VII, (AU) GTI & R, 05/2013-, Max. vooraslast tot 1080 kg, Verlaging vooras 25-55 mm, Verlaging achteras 20-45 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-114 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf VII |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : Golf VII, (AU) GTI & R |
| Past op bouwjaar | : 05/2013- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1080 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 960 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





