GF10-070, AP schroefset, VW Golf V, Golf+ (1K, 1KP) 4motion /, suspension strut diameter 50 mm, 4WD, 10/2003-, Max. vooraslast tot 1170 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-070 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Past op model | : Golf V, Golf+ (1K, 1KP) 4motion /, suspension strut diameter 50 mm, 4WD |
| Past op bouwjaar | : 10/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1170 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





