GF10-039, AP schroefset, VW Golf V GTI (1K) 2.0 Turbo, 12/2004-, Max. vooraslast tot 1105 kg, Verlaging vooras 20-45 mm, Verlaging achteras 10-35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-039 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Past op model | : Golf V GTI (1K) 2.0 Turbo |
| Past op bouwjaar | : 12/2004- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1105 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-45 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 10-35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





