GF80-029, AP schroefset, Skoda Superb (3T) Sedan, Kombi,Klemmd. 55 mm / sedan, wagon, strut diameter 55 mm, no 4WD, 08/2008-, Max. vooraslast tot 1200 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-029 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Superb (3T) |
| Bouwjaar | : 09/2008- |
| Past op model | : Superb (3T) Sedan, Kombi,Klemmd. 55 mm / sedan, wagon, strut diameter 55 mm, no 4WD |
| Past op bouwjaar | : 08/2008- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1200 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1250 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





