GF10-005, AP schroefset, Seat Leon (1M) Voorwielaandrijving / front-wheel drive, 11/1999-, Max. vooraslast tot 1020 kg, Verlaging vooras 30-65 mm, Verlaging achteras 30-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-005 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Past op model | : Leon (1M) Voorwielaandrijving / front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : 11/1999- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1020 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1020 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





